www.hotel-ubytovani.com
Hotel Prušánky Beatrice - K hotelu přísluší parkovištěHotel Prušánky Beatrice - disponuje vinárnouHotel Prušánky Beatrice -  je k dispozici připojení na internetHotel Prušánky Beatrice -  je k dispozici letní terasaHotel Prušánky Beatrice - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Prušánky Beatrice - přijímá kreditní karty VISAHotel Prušánky Beatrice - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Prušánky Beatrice - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Prušánky Beatrice - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Prušánky Beatrice - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Prušánky Beatrice - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 

Hotel Beatrice
Prušánky - Nechory, Prušánky 69621
Česká Republika
Hotel-Prusanky-Beatrice@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: -4 °C
Vítr: 6 m/s
Hotel Beatrice ubytování Prušánky Aktuální počasí mlha
Doporučte tyto stránky:
 

Hotel Beatrice - ubytování Prušánky | Vítejte

 
Hotel Prušánky Beatrice V druhé polovině září 2010 se příznivci vinného sklepa U Jeňoura konečně dočkali nadstandardního ubytování v novém pasivním hotelu Beatrice, který je se sklepem propojen.

Pasivní hotel Beatrice v Prušánkách je dokonale tepelně zaizolovaná konstrukce, čímž je zabráněno tepelným ztrátám. K vytápění hotelu je využita rekuperační jednotka, která zajišťuje i dohřev užitkové vody.

Ubytování:
V hotelu Beatrice v Prušánkách je 25 pokojů s možností vyjít na balkonovou terasu a kochat se výhledem na nechorské vinice. Každý pokoj je vybaven dvěma lůžky a válendou k dennímu odpočinku, nechybí ani kvalitní koupelna, či připojení wifi. Hotel bude mít svou vlastní prádelnu.

Konference:
Prostorný konferenční sál se nachází hned vedle, opět jedinečně řešený. Podle způsobu uspořádání pojme 80 až 150 hostů. Dá se rozdělit na dvě části, každá vybavená potřebným ozvučením a promítací technikou. Mimo vzděláníchtivé účastníky mohou v budoucnu tyto prostory uspokojit i milovníky umění při vernisážích, či např. koncertech.

Není vyloučen ani např. firemní ples, či další jiné aktivity. Jeden ze dvou vstupů do konferenčního sálu budete míjet, když zamíříte do sklepního komplexu „U Jeňoura“, který je s hotelem propojen vinným sklepem. Pokud zamíříte do zadních prostor či do prvního patra, dostanete se do ubytovací části.

Pro cyklisty:
Pouhých několik metrů od hotelu budou moct cyklisté využívat půjčovnu kol, stejně jako úschovnu pro své bicykly, včetně potřebného zázemí pro údržbu kol apod.

Částečně bude možno tuto službu využít už na podzim, naplno určitě v jarních měsících.

Cyklosklep:
Tento sklep spojený s vinotékou bude sloužit široké cyklistické veřejnosti a bude součástí hotelového areálu. Těšit se na něj tedy mohou nejenom cyklisté kteří budou ubytovaní v hotelu Beatrice v Prušankách, ale i všichni ostatní žízniví a hladoví, kteří pojedou kolem.